A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

KURUMSAL

2006 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan ‘’BC YAPI’’ başarılı geçmişiyle Türkiye ve Irak’ın önde gelen firmaları arasında yer almakta ve çalıştığı inşaat sektöründe lider olma vizyonu ile hareket etmektedir.

BC YAPI; İnşaat ve Taahhüt alanında; Alışveriş Merkezleri, Ofisler, Oteller, Yüksek Katlı Binalar, Kamu Binaları, Konut Binaları, Fabrika Binaları, Hastaneler, Akaryakıt İstasyonları, çok fonksiyonlu kompleksler v.b yapıların tasarımında ve inşaasında uzmanlaşmıştır.
BC YAPI’ nın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır.
Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.
BC YAPI, 3500’ü aşkın çalışanı ile hizmet verdiği müşterilerine; Üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır.
BC YAPI, markalarının değerini sadece Türkiye ve Irak sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir.
BC YAPI, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır.
Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar yaratarak, Irak’ı bütün dünyada temsil etmektedir.
Aynı zamanda Signature Holding, Empire World ve Dabin Grup gibi sektörlerinde öncü firmalarla ortak iştirakleri devam etmektedir.

BC YAPI, Tüm bu Birikim ve İşbirliklerinin bir ürünü olarak, Dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Irak’daki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır.