Kurulduğu 2006 yılından günümüze dek gerçekleştirmiş olduğu başarılı projeler ile müşterilerinin güvenini kazanan şirketimiz,
BC YAPI bünyesinde 3500 yetkin personeli, teknik donanım ve ekipmanı ile inşa ettiği 1.250.000 m2 lik yapı alanı, sembol sayılabilecek yüksek katlı yapılardaki başarısı ile sektörün önde firmaları arasında hak ettiği konuma gelmiştir.

2003 yılında, Irak’ın yeni yapılanması ile başlayan serüvenimiz her geçen gün büyüyerek, bölgenin ihtiyaçları doğrultusunda ilerlemiş ve inşa ettiği binaların yapısal özelliklerinden dolayı Irak bölgesinin mimari yapısına yeni bir boyut getirmiştir.

Stratejik hedeflerimiz doğrultusunda, bölgenin ihtiyaç duyduğu, İnşaat ve Taahhüt alanında yaptığımız yatırımlar ve güçlü iş ortaklıkları ile birçok başarıya imza attık.
Hedeflerimize ulaşmak için kurumsal değerlerimizin kılavuzluğunda ilerlemekteyiz:

* Müşteri memnuniyeti,
Projenin öngörülen zamanda ve kalitede yapılması,
Başarının sürekliliği ve sektörde kalıcılık,
Çağdaş teknolojide uzmanlık,
İnsana, çevreye saygı ve topluma katkı bu değerler doğrultusunda, faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz sürece, Irak’ta başlayan başarılarımızın tüm orta doğu coğrafyasına yayılacağından, ülkenin kalkınmasına katkı sağlayacağımızdan ve önümüzdeki hedeflerimize ulaşacağımızdan şüphemiz yoktur.

Baran ÇOKTİN
Yönetim Kurulu Başkanı